• Kontaktujte nás
    Kontaktujte nás
  • Riadenie kvality
    Riadenie kvality
  • Zamestnanci
    Zamestnanci
  • Partneri
    Partneri
  • Doktorandské štúdium
    Doktorandské štúdium
  • Inžinierske štúdium
    Inžinierske štúdium
  • Bakalárske štúdium
    Bakalárske štúdium

Home » Kontakt

Kontakt

Katedra bezpečnostného manažmentu

Fakulta bezpečnostného inžinierstva
Žilinská univerzita v Žiline
Ul. 1. mája 32, 010 26 Žilina
Slovenská republika

  MENO   Email  Pracovisko

Telefón

041 513 +

Boc Kamil, Ing., PhD.  Kamil.Boc@fbi.uniza.sk KBM 6660
Byrtusová Andrea, Ing., PhD.  Andrea.Peterkova@fbi.uniza.sk KBM 6661
Hofreiter Ladislav, prof., Ing., CSc.  Ladislav.Hofreiter@fbi.uniza.sk KBM 6654
Jangl Štefan, Ing.,PhD.  Stefan.Jangl@fbi.uniza.sk KBM 6659
Kampová Katarína, Ing.,PhD.  Katarina.Kampova@fbi.uniza.sk KBM 6665
Kutaj Milan, Ing., PhD.  Milan.Kutaj@fbi.uniza.sk KBM 6658
Loveček Tomáš, prof., Ing., PhD.  Tomas.Lovecek@fbi.uniza.sk PVB, KBM 6864
Magdolen Marián, Mgr.,PhD.  Marian.Magdolen@fbi.uniza.sk KBM 6657
Mach Vlastimil, Ing.,PhD.  Vlastimil.Mach@fbi.uniza.sk KBM 6657
Mariš Ladislav, Ing.,PhD.  Ladislav.Maris@fbi.uniza.sk KBM 6658
Mendel Róbert, JUDr., PhD.  Robert.Mendel@advokat-mms.sk KBM 6665
Šmídová Slávka  Slavka.Smidova@fbi.uniza.sk KBM 6651
Šoltés Viktor, Ing., PhD.  Viktor.Soltes@fbi.uniza.sk KBM 6656
Veľas Andrej, doc., Ing.,PhD.  Andrej.Velas@fbi.uniza.sk KBM 6650
Zvaková Zuzana, Ing., PhD. Zuzana.Zvakova@fbi.uniza.sk KBM 6668

 

 Interní doktorandi:
Boroš Martin, Ing.  Martin.Boros@fbi.uniza.sk KBM 6794
Halaj Martin, Ing.  Martin.Halaj@fbi.uniza.sk KBM 6670
Ivančo Matúš, Ing.  Matus.Ivanco@fbi.uniza.sk KBM 6670
Kubás Jozef, Ing.  Jozef.Kubas@fbi.uniza.sk KBM 6670
Kubíková Zuzana, Ing.  Zuzana.Kubikova@fbi.uniza.sk KBM 6670
Peňaška Michal, Ing.  Michal.Penaska@fbi.uniza.sk KBM 6670
Šiser Anton, Ing.
 Anton.Siser@fbi.uniza.sk KBM 6666

Napíšte nám správu:

Meno

Priezvisko

Email

Predmet

Správa

Opíšte text z obrázkucaptcha